Eenheidsverklaring voor Unity VSA-technologie Unity-存储取代了以前的易安信V NX-系列。不过,要说它是VNX的一个演进,并不完全准确;易安信早在2014年的VNXe中基本上已经开始了开发:完全改进了界面,并继续进行易用性和底层代码也已经更新。Un ity阵列包括一个2U机箱,该机箱带有由Intel Xeon处理器提供动力的双主动/主动控制器和25个2.5英寸驱动器托架(对于混合版本,还可以选择12个3.5英寸托架) T LC闪存,使得它更为经济。系统支持数据块、文件和VMware VVol, 同时支持本机NAS, iSCSI 和光纤通道协议。全包括数据缩减功能,可进一Unity-programma voor Unity-programma's Het is een goed idee om CloudIQ te gebruiken als u meer wilt weten over CloudIQ.
Unity is een van de belangrijkste partners van Unity.么它远不如那些易于部署和管理的阵列有用。在部署方面,戴尔易安信示De 10-jarige Unity-versie van de HTML5-versie van de pagina's van HTMLXNUMX. De software van VMware en Microsoft en de software van VMware en Microsoft maken gebruik van de beschikbare software闪存效率,以及数据原位存储控制升级. De Unity-versie van CloudIQ, de nieuwe versie van Unity en de nieuwe versie van de software-versie van Unity分析应用程序。
Unity is een van de grootste spelers van Unity. sphere:Element Manager, Unisphere Central:整合的仪表板和警报,CloudIQ:基于云的存储分析、精简配置和动态池等)、统一协议(文件、块和VVol)、具有自我管理或外部密钥管理的本地保护(可选的基于控制器的加密)、本地时间点拷贝(快照和精简克隆), AppSync Basic is gebaseerd op Common Event Enabler (CEE) Er zijn verschillende manieren om RecoverPoint Basic en RecoverPoint Basic te raadplegen. Informatie over RecoverPoint voor VM's)。
从350F、450F、550F到650F,不断增加的数字表明,可用于每台设备和/或其扩展的闪存总容量和CPU性能都有所提高。我们在这里评测的450F定位更加中端,最大原始容量为4PB。下一个型号是550F,容量翻倍为8PB,再高一级的650F容量再次翻倍为16PB。Unity系列支持多种固态硬盘和容量,包括400GB、800GB、1.6TB、1.92TB、3.84TB、7.68TB和15.36TB。显然,最大原始容量反映了正在利用的最大容量固态硬盘。
Unity (及其所有优点)不仅仅局限于一个物理设备。戴尔易安信还发布了UnityVSA (Virtual Storage Appliance)。用户只De software van VMware ESXi en de UnityVSA-versie van de software die beschikbaar is的成本带来了Unity的好处,企业还可以将其用于ROBO环境或作为经济高效的复制目标。
戴尔易安信Unity 450F-apparaat
| de waarheid | 2U een |
| CPU (每个阵列) | 2 inch Intel 10, 2.2 GHz |
| 内存(每个阵列) | 128GB |
| de beste manier om het te gebruiken | 25 naar 2.5 jaar |
| 最大原始容量 | 4PB |
| haven | |
| van de SAS IO-software | 4-4-inch 12Gb/s SAS-software (beschikbaar voor BE) |
| Een 12 Gb/s SAS BE-kaart | 2 x 4 baans |
| 12 Gb/s SAS BE-technologie | 2 x 4 baans |
| FE (前端)端口总数 | 24 |
| Voeding | |
| de beste foto's | 100至240伏交流电±10%,单相,47至63 Hz |
| Gebruik de foto's | 100 jaar geleden voor 10.18 jaar, 200 jaar geleden voor 5.09 jaar |
| op | 100伏交流电时最大1017.6伏安(981.0瓦),200伏交流电时最大1017.6伏安(981.0瓦) |
| 物理 | |
| 重量 | 24.60 jaar (54.11 uur) |
| 高x en x 深 | 8.88 x 44.76 x 60.9 inch (3.5 x 17.62 x 24 inch) |
设计和建
戴尔易安信Unity 450F全闪存是一个2U型双控制器存储阵列,带有25个磁盘架。正面是戴尔易安信在2017年下半年推出的新产品中采用的高度风格化的新型边框设计。公司品牌在中间,产品名称位于右下角附近。挡板可轻松弹出,露出了25个前置式驱动器托架,与24托架平台相比,它能多容纳1个驱动器。虽然这不会对性能产生很大影响,但这可以简单地调整RAID组大小,并为奇数在线备用空间提供空间。
De Unity 450F is een van de meest gebruikte modellen van de Unity 4F, en de meeste van de beschikbare opties zijn: De I/O-versie van de I/O-versie en de 16e versie De 8Gb FC-versie, de XNUMX-Gb FC-versie en de XNUMX-Gb-versie van de beschikbare software zijn beschikbaar务技术人员来说,这种设计使交换组件不太容易出错,因为他们知道要从哪里移除某个组件。
管理/UI
De Unity 450F is een van de beste Unisphere-modellen van de Unity XNUMXF.系统和存储的运行状况,以及容量(剩余和已使用),池和性能屏幕左侧是菜单(“系统、“存储”、“访问”、“保护和移动”、“事件和支持”)及其子菜单。Unisphere我们迄今为止测Lees meer Unisphere en Unisphere, samen met Unisphere. ,甚至确保正确处理了多路径。
De "系统"-versie, de "系统-versie", de "性能"- en de "服务"-versie en de foto's van de originele versie Wat is het?运行正常.混淆。
"性能"子菜单可以为用户提供历史或实时图表。用户需要首先选择想查看的系统方面,或要查Wat is de beste manier om een foto te maken? Er is een nieuwe versie van het programma, en de Unisphere-versie van de Unisphere-versie is een succesverhaal.
选择指标后,用户可以生成图表以查看特定时间的性能。这有助于深入了并确定可能出现的问题.可见性,并对关键性能指标的可选子集进行60秒更新。
"服务"子菜单简要介绍了系统、其软件版本和序列号。除此之外,用户还可以连接到易安信Secure Afstandsbediening is een afstandsbediening, een van de belangrijkste functies van de afstandsbediening任何支持合同.多核心方面带入一个完整的用户界面,而不是多个分散的位置。
Er zijn verschillende versies van "存储", en van VMware, "池" en "池" Er zijn verschillende manieren waarop ik kan lezen wat ik moet doen.
Er zijn verschillende versies van "VMware" en van "VMware", die door verschillende auteurs zijn gepubliceerd. De Unity 450F is een van de beste modellen van de Unity XNUMXF.创建数据存储。
Wat is de beste manier om te zien wat er in de wereld gebeurt?文件、块、VVol(文件)或VVol(块)。
Als u een van de volgende versies van "大型数据存储" leest, kunt u lezen hoe u dit kunt doen.
设置的下一步是存储. 。 。 。 。
设置访问权限时,用户需要选择哪些主机具有访问权限。Unisphere生成一个主机列表,这些主机可以被签出,也可以按名称、操作系统或协议进行搜索。系统是自动发现的,或者通过VMware集成引入的,这个我会在本次测评中进一步介绍。
也可以启用或禁用快照。果启用快照,则需要设置时间表。Unity带有默认设置,但是可以根据企业的需要进行或多或少的调整。
在设置快照之后,是时候设置复制了. PO's hebben een aantal foto's gemaakt van de foto's die ze hebben gemaakt.
De Unisphere-versie van de Unisphere-versie van de website, de nieuwe versie van de website van Unisphere.确之后,单击“完成”。
单击完成后,用户将看到结果屏幕,该屏幕将显示正在创建的数据存储的状态以及更多详细Er zijn verschillende manieren om de ESXi-versie van ESXi te vinden以扫描LUN并在该端上创建数据存储。
切换到vSphere,我们可以看到选择访问存储的所有主机都在轮询新储设备,我们可以打开数据存储,并在底部看到正在创建一个存储设备。
完成后,它将与其他数据存储一起弹出到列表中。
Er is een speciale versie van "VMware" van Unisphere, en een andere versie van het programma.
我们可以双击它来获取数据存储的属性并进行一些更改。
Er zijn verschillende soorten software die door VMware en VMware kunnen worden gebruikt.到在网络中连接Unity的潜在主机,以及每个主机的基本信息,如名称、地址、类型、LUN-等。主机可以按如下所示直接管理,也可以通过与VMware vCenter的集成点自动管理。
VMware is een van de grootste leveranciers van Unisphere, vCenter en een van de grootste spelers van VMware.是否正常工作.的用户,不论是新手用户还是经验丰富的IT管理员,这都是非常有用的。Unisphere已设置为自动为您处理所有繁琐的工作。
双击vCenter将提供有关它们的更多信息。
Er is een "访问"-versie van de ESXi-versie van de ESXi-versie van de website, die de titel van een nieuwe versie van de pagina aangeeft.如网络地址、启动器和启动器路径。
启动器子菜单为我们提了启动器列表、它们的主机、主机类型、I SCSI-programma's voor gebruikers
De "事件"-versie van het programma, de nieuwe versie van de pagina's en de inhoud van het document 。
Er is een nieuwe versie van "日志" van "事件" en van "日志".
De pc-webpagina's van de pc-webpagina's en de foto's van de pc's en de foto's van de pc's.非常相似。
De web-GUI-webinterface en de web-GUI maken gebruik van de beschikbare web-GUI-software.
性能
Sysbench MySQL-versie
De volledige versie van SysBench en de Percona MySQL OLTP-versie van de database.还测量平均TPS(每秒事务数)、平均事务延迟和平均第99% 事务延迟。
Sysbench's nieuwste versie (92 GB) en 447 GB ),Er is een speciale versie van de kaart (270 GB) die beschikbaar is voor de meeste apparaten, Er zijn 16 vCPU's en 60 GB DRAM en LSI Logic SAS SCSI-functies beschikbaar.
Sysbench-software voor thuisgebruik
- CentOS 6.3 64 jaar
- Percona XtraDB 5.5.30-rel30.1
-
- Prijsgarantie: 100
- 数据库大小: 10,000,000
- 数库线程:32
- RAM: 24 GB
- 测试时长:3 小时
- 2 jaar geleden 32 jaar geleden
- 1 jaar geleden 32 jaar
在Sysbench测试中,我们比较了几组虚拟机,范围从4个虚拟机到24个虚拟机,并在具有压缩功能的RAID5,无压缩功能的RAID5和RAID10中进行了配置。我们不会说哪一个是“最好的”,而是研究每一个,让用户知道预期的结果。
配备4个虚拟机时,戴尔易安信Unity 450F在压缩RAID5中达到了5372.1 TPS,在RAID5中达到了7538.5 TPS,在RAID10中达到了7405.6 TPS。配备8个虚拟机时,Unity在压缩RAID5中达到6767.9 TPS,在RAID5中达到10882 TPS,在RAID10中达到10510.8 TPS。配备16个虚拟机时,Unity在压缩RAID5中达到7859.2 TPS,在RAID5中达到17209.5TPS,在RAID10中达到17538.2 TPS。最后,配备24个虚拟机时,Unity在压缩RAID5中达到7457.4 TPS,在RAID5中达到19436.2 TPS,在RAID10中达到20936.7 TPS。
我们为Sysbench平均延迟测试运行了相同的虚拟机和配置。配备4个虚拟机时,Unity在RAID5中的平均延迟为17ms,在RAID10中的平均延迟为17.3ms,在压缩RAID5中只有24ms。配备8个虚拟机时,Unity在RAID5中的平均延迟为23.5ms,在RAID10中的平均延迟为24.4ms,在压缩RAID5中为38.6ms。配备16个虚拟机时,Unity在在RAID10中的平均延迟为29.3ms,在RAID5中的平均延迟为29.9ms,在压缩RAID5中为65.2ms。配备24个虚拟机时,Unity在在RAID10中的平均延迟为36.9ms,在RAID5中的平均延迟为39.8ms,在压缩RAID5中为103.3ms。
我们的最后一个Sysbench测试研究了最坏情况下(第99百分位)的延迟。配备4个虚拟机时,在RAID5中的延迟为31.5ms,在RAID10中为32.1ms,在压缩RAID5中只有47.8ms。配备8个虚拟机时,在RAID5中的延迟为43.2ms,在RAID10中为45.2ms,在压缩RAID5中只有77.3ms。配备16个虚拟机时,在RAID5中的延迟为58.5ms,在RAID10中为59.9ms,在压缩RAID5中只有463.5ms。配备24个虚拟机时,在RAID10中的延迟为76.1ms,在RAID5中为82.3ms,在压缩RAID5中高达1387.2ms。
SQL Server-versie
StorageReview-software voor Microsoft SQL Server OLTP-versie van de beschikbare gegevens van de gebruikers van de C (TPC-C-software) en de nieuwe versie van StorageReview.事务处理基准,用于模拟复杂应用程序环境中的活动。在衡量数据库环境中De TPC-C en de TPC-C hebben de beste resultaten geboekt.
De beschikbare SQL Server-versies van de volgende versies zijn: 100 GB en 500 GB. De beschikbare software voor de 16e vCPU-versie 、64GB DRAM, LSI Logic SAS SCSI-software en Sysbench-software voor I/O- en I/O-software De standaardversie van SQL TPC-C en de beschikbare software影响其最终的应用程序延迟得分。
De versie van Windows Server 2012 R2 guest en de versie van SQL Server 2014, en de versie van Benchmark Factory for Databases.个基准的传统用法是在本地或共享存储上测试大型3000 scale的数据库,但在这个迭代中,我们将重点放在将四个1500 scale的数据库均匀地分布在服务器上。
SQL Server-versie van de SQL-server
- Windows Server 2012 R2
- 存储空间占用量:分配600GB, of 500GB
- SQL Server 2014
-
- 数据库大小: schaal 1,500
- geldbedrag: 15,000
- RAM: 48 GB
- 测试时长:3 小时
- 2.5 jaar geleden
- 30 jaar geleden
De beschikbare systemen van Sysbench en de beschikbare software voor RAID5, RAID10 en RAID5 maken gebruik van de beschikbare SQL Server-software Voor de Unity 450F en voor de RAID10 met de 12623.1-chip van de 3155.7-chip, is er een oplossing voor De TPS van de 3155.8 TPS en de 5 TPS van de 12619.3 TPS-modellen, de 3154.2-modellen van de 3155.6 TPS-modellen .5 TPS en 12,586.6 TPS kunnen worden gebruikt in combinatie met RAID3146.3-modellen Er zijn 3146.9 TPS en XNUMX TPS- en XNUMX TPS-modellen.
对于SQL Server平均延迟测试,Unity在RAID10中延迟为10ms。在RAID5中达到了11.3毫秒,单个虚拟机的延迟时间从10毫秒到12毫秒不等。在启用了压缩功能的RAID5中延迟为24ms。
VDBench is een machinevertaling
我们的本地性能测试的最后一部分集中在合成工作负载性能上。在这方面,我们测量了三种不同存储配置的性能:RAID10、RAID5和具有内联压缩的RAID5。我们测试了16个虚拟机上安装的32个125GB VMDK,以测量4TB的存储空间。这种类型的测试有助于显示实际的存储指标以及与虚拟化环境相关的日常开销。
在对存储阵列进行基准测试时,应用程序测试是最好的,排在第二位的是合成测试。合成测试虽然不能完全代表实际的工作负载,但它确实具有可重性因素,有助于对存储设备进行基准测试,从而可以轻松地在不同的解决方案之间进行逐项比较。这些工作负载提供了一系列不同的测试配置文件, 包括“four corners” 测试, 常见的数据库传输大小测试, Gebruik de VDI-tracker en de VDI-tracker om de vdBench-software te downloaden en te downloaden.在大型计算测试集群中自动执行并捕获结果。这使我们能够在各种存储设备上重复相同De PowerEdge R730-software van PowerEdge RXNUMX en de PowerEdge RXNUMX-software zijn beschikbaar :
Beschrijving:
- 4K随机读取:100%读取,128个线程,0-120% iorate
- 4K随机写入:100%写入,64个线程,0-120% iorate
- 64K顺序读取:100%读取,16个线程,0-120% iorate
- 64K顺序写入:100%写入,8个线程,0-120% iorate
- van Oracle: SQL en Oracle
- VDI-systeem voor traceersystemen en traceersystemen
从峰值4K读取性能来看,这三种配置都保持了亚毫秒级性能直到大约140K IOPS。RAID10配置以11.9毫秒的延迟达到了267918 IOPS的峰值。在RAID5中,我们看到了222963 IOPS的峰值,延迟为13.8ms。启用压缩后,性能峰值达到207915 IOPS,延迟为16ms。
对于峰值4K写入,启用压缩的Unity保持了亚毫秒级延迟一直到略微高过31K IOPS,并以9.12ms的延迟达到34K IOPS的峰值。RAID5保持了低于1毫秒的延迟一直到约100K IOPS,随后以4.16ms的延迟达到107216 IOPS的峰值。RAID10保持了亚毫秒级延迟一直到约184.7K IOPS,并以1.09ms的延迟达到185979 IOPS的峰值。
再来看看顺序64K读取的情况,Unity 450F在约31K IOPS或1.9GB/s时突破了1ms的延迟,随后以8.99ms的延迟达到了33764 IOPS的峰值,带宽为2.11GB/s。RAID5配置在约100K IOPS或6GB/s时突破了1ms的延迟,随后以4.16ms的延迟达到了107216 IOPS的峰值,带宽为6.7GB/s。RAID10配置总体上表现最佳,保持了亚毫秒级性能一直到约110K IOPS或6.7GB/s,随后以4.312ms的延迟达到了116645 IOPS的峰值,带宽为7.27GB/s。
对于连续64K写,启用压缩的Unity在约25K IOPS或1.56GB/s时突破了1ms的延迟;随后以9.15ms的延迟达到了27954 IOPS的峰值,带宽为1.74GB/s。RAID5和RAID10都以低于1毫秒的延迟达到了约54K IOPS或3.3 GB/s。RAID10配置的峰值为62650 IOPS,然后下降到40309 IOPS,延迟为4.01ms,带宽为2.52GB/s。RAID5配置的峰值为84778 IOPS,然后下降到82892 IOPS,延迟为3.02ms,带宽为5.18GB/s。
De nieuwe versie van SQL, de Unity 450F en 149K IOPS, 4.62 m s的延迟达到了184097 IOPS-software heeft een nieuwe RAID5-RAID152-software nodig 214160K IOPS, 3.99 IOPS, 10 ms en 206 IOPS, Unity-software voor 3.66K IOPS 252821K IOPS, XNUMX ms en XNUMX IOPS-functies.
在SQL 90-10基准测试中,启用压缩的Unity在约130K IOPS时突破了1ms的延迟,随后以5.11ms的延迟达到了160824 IOPS的峰值。RAID5配置保持了亚毫秒级的延迟一直到大约140K IOPS,随后以4.44ms的延迟达到了199600 IOPS的峰值。RAID10保持了低于1毫秒的延迟一直到近195K IOPS,随后以3.7ms的延迟达到240649 IOPS的峰值。
De nieuwe SQL 80-20-versie van Unity en de beschikbare software van Unity met 104K IOPS en 7.7 ms-functionaliteit De 128421 IOPS-versie van de RAID5-software is beschikbaar 130K IOPS, 4.9 ms en 182314 IOPS-software, RAID10 en 1K I OPS, met 185 ms en 3.8 IOPS-gegevens.
De Oracle-versie van de Unity 450F-versie van 1 m met 85K IOPS-chip van 10.47 m s的延迟达到121584 IOPS-software。RAID5-softwareversie van de beschikbare software 110K IOPS, met 6.02 ms en 177664 IOPS-technologieën, de RAID10-software van de RAID156-printer is een van de beste die er is 4.7K IOPS, 222777 ms en XNUMX IOPS-technologie.
De Oracle 90-10-versie van de Unity 450F-versie van de Unity 130F-versie van 3.43K IOPS, versie 161864 5ms-software voor 141 IOPS-software, RAID2.91-software voor gebruik van de beschikbare gegevens van 197885ms De 10K IOPS, de 1 ms en de 200 IOPS-versie van de RAID2.36-versie van de 241981e versie van de software XNUMXK IOPS, XNUMX ms en XNUMX IOPS-prestaties.
De Oracle 80-20-versie van de Unity 450F-versie van de nieuwe versie van de Unity 110F-versie van 4.9K IOPS, versie 130250 ms-software voor 5 IOPS-software, RAID1-software voor 128-versie 3.15K IOPS, 180858 ms en 10 IOPS, de RAID1-versie van de 187e versie is beschikbaar Van 2.47K IOPS, van 228943 ms en van XNUMX IOPS.
De VDI-software van de boot en de Unity 450F-versie van de Unity 119F-versie van de nieuwste versie van de software 6.89K IOPS, met 148960 ms en 5 IOPS met RAID150 en 1K IOPS-software van 4.51 ms, van 208850 ms naar 10 IOPS-software, RAID193-software die beschikbaar is, is beschikbaar De beschikbare versie van 3.72K IOPS, de 248333 ms-versie van de XNUMX IOPS-software.
De Unity 450F en de Unity 38F hebben 1.67K IOPS en 54297 ms-prestaties geleverd. De 5 IOPS-software van de RAID80-software biedt 7.16K IOPS-software aan, De 113669 ms-versie van de 10 IOPS-versie van de RAID1-versie van de 110K IOPS-versie van de 5.05K IOPS-software Met 154075 ms en XNUMX IOPS-gegevens.
De VDI-monitor van maandag en de maand, de Unity 450F-printer heeft een 44K IOPS-printer en 8.1K IOPS-printer geïnstalleerd. De 63151ms-versie van de 5 IOPS-versie van de RAID1-versie van de 72e versie 3.9K IOPS, 117911ms en 10 IOPS, en RAID105 1K IOPS-software voor 3.11ms 149912ms-versie van XNUMX IOPS-gegevens.
De Unity 450F en de Unity 96F bieden de 4.77K IOP-software van de VDI-software aan. S,随后以106534ms的延迟达到了5 IOPS的峰值。RAID165-gebruiker is niet beschikbaar 2.26K IOPS, 187102 ms en 10 IOPS, RAID1-versie van 200 IOPS 2.18K IOPS, 221760 ms en XNUMX IOPS-gegevens.
De Unity 450F is uitgerust met een geïntegreerde processor van Unity 40F met 4.6K IOPS en 55128 ms met 5 IOPS De RAID1-versie van de 80e versie van de RAID2.12-versie van de 112K IOPS-versie 10 ms en 100K IOPS, RAID1 en 1.7K IOPS en 128131 ms, en XNUMX ms了XNUMX IOPS-software。
De VDI-serie van Monday, de Unity 450F-versie van de Unity 29F en de nieuwe versie van de Unity 9.2F-versie van 55603K IOPS. De 5 ms-versie van de 1 IOPS-versie van de RAID60-versie van de 4.47e versie 102936K IOPS, 10 ms en 71 IOPS-software, RAID4.23-software is beschikbaar in verschillende versies 110081K IOPS, XNUMX ms en XNUMX IOPS-software 。
VMwareVMmark 3
VMware的VMmark 3 是试的最新版本。VMmark旨在通过复杂的实际工作负载和操作,来对存储、计算和网络连VMmark的报送需要经过一个严格的过程,这一VMware-和几个大型供应商的代表组成的审Zie ook: VMmark基准测试结果。有一套严格的审查程序,以保护基准的完整性和公平性。 Opslagrecensie报送添加到我们的常规测评过程中,以确定存储阵列是否合格。
VMmark 3基准测试不是一件容易的事,设置环境以充分施加压力以使其成Opslagbeoordeling VMmark 3-modellen 8-inch apparaten PowerEdge R740xd 4-inch apparaten PowerEdge R730,它们都配备了Mellanox ConnectX-4 Lx 25GbE NIC , rNDC , 以及2台戴尔易安信Networking Z9100, NIC, Brocade 6510 16GB FC-versie.
Er is een nieuwe versie van de Unity 450F en de VMmark 3-versie van de VMmark 10-software beschikbaar. De beschikbare gegevens voor de RAID5-software, die voor de RAIDXNUMX-versie beschikbaar is运行都是在禁用内联数据效率(压缩)的情况下测试的。
我们为这两种配置执行了12-磁贴基准测试。每个磁贴需要891GB的存储空间,因此12磁贴运行10.6 TB opslagcapaciteit
Met de Raid 10-versie , Unity-versie 450F的VMMark3.0得分为12.11,应用程序得分为14.11 4.13-versie van RAID5-versie , Unity 450F, VMMark3.0, 12.43, 14.51, 4.13, 4,13.
De beschikbare software voor de RAID5-versie en de nieuwe versie van de software.
conclusie
戴尔易安信发布Unity以满足中端市场的存储需求。Unity是围绕简化部署和与现有基础设施和管理的集成而构建的。F版本是Unity的全闪存版本,型号越高,表示该设备可以支持的原始容量越多,CPU性能越高。在我们的测评中,我们研究了450F的中端阵列。450F总原始容量为4PB,支持从400GB一直到15.36TB的多种固态硬盘容量。所有Unity阵列都带有大量软件套件和其他受支持的产品。Unity还可以虚拟形式提供,可以部署在现有硬件上,而无需购买戴尔易安信设备。
在Sysbench测试中,我们在启用压缩的RAID5,在禁用压缩的RAID5和配备不同虚拟机数量的RAID10中运行了Unity 450F。对于压缩拖累性能这一点,我们并不惊讶,虚拟机数量越多,就更是如此(启用压缩时24个虚拟机的TPS为7457.4,关闭压缩时为19436.2 TPS)。尽管如此,即使启用了压缩功能,Unity还是在4个虚拟机的情况下达到了7538 TPS,在8个虚拟机的情况下达到了6767 TPS,在16个虚拟机的情况下达到7859 TPS,并且在24个虚拟机的情况下达到7457 TPS。同样的情况也出现在延迟中,更高的虚拟机数量会导致更高的延迟,而压缩会使延迟进一步增加。不过,在启用压缩时,延迟在24个虚拟机的情况下达到了103.3ms的顶峰。我们最坏情况下的测试结果远远超出了大多数环境通常会看到的范围,在启用压缩的情况下,该测试的最高延迟时间为1387.2ms。典型的真实场景的延迟要低得多。
De nieuwe versie van SQL Server, de laatste versie van de Unity 450F-versie van de Unity 10F-versie en de nieuwe versie van de TPS-versie De RAID12623.1-modellen en de 5 TPS-RAID12619.3-modellen zijn beschikbaar De 5 TPS-versie van de RAID12586.6-software en de 10 TPS-versie van de SQL Server-software van de 5 TPS-software De RAID10- en de RAID11.3-versie van de 24-serie en de XNUMX-versie van de serie, hebben de beste resultaten时,延迟上升到XNUMX毫秒。
对于我们的VDBench测试,即使在启用压缩的情况下,戴尔易安信Unity 450F在我们所有的测试中都能够以亚毫秒级的延迟运行。在随机4K中,启用压缩后,我们看到了亚毫秒级的性能一直到约140K IOPS读取,31K IOPS写入。RAID10在所有的VDBench测试中都展现了最好的性能,在4K测试中,它的读写分别达到了268K IOPS和116K IOPS,延迟分别为11.9ms和4.31ms。对于顺序性能,我们查看了64K基准测试,其中启用压缩的450F保持了亚毫秒级的延迟一直到约31K IOPS或1.9GB/s读取,25K IOPS 或1.56GB/s写入。RAID10配置保持了亚毫秒级的延迟一直到110K IOPS或6.7GB/s读取,和54K IOPS或3.3GB/s写入。
De nieuwe versie van SQL VDBench, de 450F en de 149K IOPS-versie van 90K IOPS, en 10 130-80 met 20K IOPS en 104-10 met 1K IOPS; RAID206 met 90 ms en 10K IOPS en 195-80 met 20K IOPS en 185-85 met 130K IOP S。 en de naam van Oracle en de eenheid van Unity Er zijn verschillende mogelijkheden voor 110K IOPS, 10K IOPS en 1K IOPS, en voor RAID156 en 200ms voor 187K IOPS, 119 K IOPS, en 38K IOPS, met VDI- en VDI-technologie en met 44K IOPS-software Boot-programma's, en maandag- en maandagprogramma's, de meest recente versies van de beschikbare programma's en 96K IOPS, 40K IOPS 29K IOPS (standaard), 10K IOPS, 193K IOPS en 110K IOPS (standaard) De beschikbare RAID105-software biedt 200K IOPS, 100K IOPS en 71K IOPS (完全克隆) XNUMX IOPS, XNUMX IOPS en XNUMX IOPS.
显然,不仅仅在性能方面,而且在集成方面,我们的实验室都对450F印象深刻。我们这些年来测评过很多设备,没有任何存储阵列可以如此轻松地挂接到VMware。这个界面也是最容易熟悉的界面,非常适合中端目标受众。最后,450F的价格与同类产品不相上下。虽然我们用~8TB的固态硬盘进行了测试,但使用1TB级固态硬盘的低容量设备的市场价格与我们见过的其他类似容量的大品牌持平。总的来说,Unity 450F实现了让中端市场存储易于管理的承诺,同时提供出色的性能曲线和广泛的协议支持。这些原因,再加上市场定价,正是我们将戴尔易安信Unity 450F推为2018年第一届编辑选择奖获得者的原因。
Meld u aan voor de StorageReview-nieuwsbrief




Amazon